Organizując kursy i szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy staramy się przekazać podstawową wiedzę i umiejętności, jakie powinien posiadać każdy z nas. Codziennie dochodzi do sytuacji, w których udzielona

pierwsza pomoc

ratuje zdrowie lub życie innemu człowiekowi. Nasza kadra instruktorów posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu pierwszej pomocy oraz kwalifikowanej pierwszej pomocy. Przeszkoliliśmy tysiące osób, w tym funkcjonariuszy policji, straży pożarnej, pracowników szkół, urzędów czy prywatnych firm. Każdy kurs pierwszej pomocy prowadzimy zgodnie z najnowszymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz kurs odpowiedni dla Ciebie.

Najbliższy kurs KPP

Białystok 15.03.2024 - 24.03.2024

Sprawdź terminarz kursów!
Nasze szkolenia to nie tylko teoria, ale przede wszystkim ćwiczenia, dzięki którym nabędziesz umiejętności praktyczne potrzebne do udzielenia pierwszej pomocy. Sztab wykwalifikowanych i doświadczonych ratowników medycznych pomoże Ci w zdobyciu aktualnej wiedzy prowadząc zajęcia z wykorzystaniem różnego rodzaju pozoracji (np. w miejscu pracy, parkingu, różnych pomieszczeń).

Kurs pierwszej pomocy

to szkolenie dla każdego, kto pragnie nieść pomoc drugiemu człowiekowi w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia. Program tego kursu dopasowywany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb.

Szkolenie pierwszej pomocy

prowadzimy dla osób indywidualnych, a także firm czy instytucji.

Kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy

skierowany jest głównie do ratowników jednostek współpracujących z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego powołanych do niesienia pomocy osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego. Jesteśmy podmiotem leczniczym uprawnionym do prowadzenia kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy i nadawania tytułu ratownika (Grupa Ratownicza Nadzieja wpisana jest do rejestru prowadzonego przez Wojewodę Podlaskiego).
Państwowe Ratownictwo Medyczne

Od 2013 roku Grupa Ratowniczna Nadzieja współpracuje z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego

Nie znalazłeś w terminarzu kursu dla siebie? Skontaktuj się z nami!

Tak wyglądają nasze szkolenia!

Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.