Transport Medyczny

Oferujemy transport medyczny na terenie całego kraju oraz

transport międzynarodowy

.

Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz wykwalifikowanym zespołem medycznym zapewniającym pełną opieką w trakcie transportu sanitarnego.

W trakcie transportu do dyspozycji pacjenta i rodziny jest minimum 2 ratowników medycznych, którzy czuwają przez cały okres transportu nad zdrowiem i bezpieczeństwem pacjentów.

Transport medyczny może obejmować m.in.:

  • przewozy do i ze szpitala, hospicjum, domów opieki itp.
  • przewozy na wizyty lekarskie, badania, dializy, zabiegi rehabilitacyjne, itp.
  • przewozy w systemie "z łóżka do łóżka"
  • wniesienie oraz zniesienie osób z trudnościami w poruszaniu się
Pojazdy, którymi wykonujemy

transport sanitarny

, spełniają wszelkie standardy związane z przewozem chorych, wyposażone są w odpowiedni sprzęt zapewniający wygodny i bezpieczny transport pacjenta.

Koszty przewozu od 3 zł/km.

Wszystkie transporty i ceny są ustalane indywidualnie pod numerem telefonu 606-246-522.

Formularz kontaktowy

Zobacz więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych w powyższym celu Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość jest Grupa Ratownicza Nadzieja (ul. Przykoszarowa 26, 18-403 Łomża). Podanie danych jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora, polegający na konieczności przetwarzania danych w celu udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez miesiąc od udzielenia odpowiedzi (w przypadku nienawiązania współpracy). W przypadku nawiązania współpracy Państwa dane mogą być przechowywane dłużej m.in. przez okresy dotyczące realizacji współpracy i wykonanie obowiązków prawnych z nią związanych. Dostęp do Państwa danych osobowych mają upoważnieni pracownicy stowarzyszenia oraz podmiotów obsługujących systemy informatyczne, w których przetwarzane są dane. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących przetwarzania przez Grupę Ratowniczą Nadzieja danych osobowych mogą Państwo skontaktować za pomocą adresu e-mail biuro@grupanadzieja.pl. Przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych; wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Państwa dane osobowe nie są wykorzystywane do profilowania, ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
Wyślij wiadomość