Zabezpieczenie medyczne imprez

Oferujemy kompleksowe zabezpieczenie medyczne takich imprez jak:

  • imprezy masowe, koncerty
  • zawody sportowe, mecze piłkarskie
  • festyny i festiwale
  • spotkania integracyjne i branżowe
  • uroczystości religijne
  • inne eventy
Wykonywane przez nas

zabezpieczenie medyczne

imprez zgodne jest z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012 roku w sprawie minimalnych wymagań dotyczących zabezpieczenia pod względem medycznym imprezy masowej.

Zabezpieczenie medyczne obejmuje m.in.:

  • zespół wyjazdowy (ambulans) z minimum 2 ratownikami medycznymi o standardzie „P” (2 ratowników medycznych)
  • punkty pierwszej pomocy medycznej wyposażone w sprzęt medyczny niezbędny do ratowania życia (np. defibrylator, tlen), środki opatrunkowe oraz podstawowe leki
  • patrole piesze zespołów kwalifikowanej pierwszej pomocy
  • koordynatora zabezpieczenia medycznego

Koszt zabezpieczenia medycznego zaczyna się już od 50 zł/h.

Zakres zabezpieczenia medycznego imprezy ustalany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb organizatora. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 606-246-522 lub za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz kontaktowy

Zobacz więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych w powyższym celu Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość jest Grupa Ratownicza Nadzieja (ul. Przykoszarowa 26, 18-403 Łomża). Podanie danych jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora, polegający na konieczności przetwarzania danych w celu udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez miesiąc od udzielenia odpowiedzi (w przypadku nienawiązania współpracy). W przypadku nawiązania współpracy Państwa dane mogą być przechowywane dłużej m.in. przez okresy dotyczące realizacji współpracy i wykonanie obowiązków prawnych z nią związanych. Dostęp do Państwa danych osobowych mają upoważnieni pracownicy stowarzyszenia oraz podmiotów obsługujących systemy informatyczne, w których przetwarzane są dane. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących przetwarzania przez Grupę Ratowniczą Nadzieja danych osobowych mogą Państwo skontaktować za pomocą adresu e-mail biuro@grupanadzieja.pl. Przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych; wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Państwa dane osobowe nie są wykorzystywane do profilowania, ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
Wyślij wiadomość