Ostrołęka: Tydzień dla Bogusi

06.04.2019

W ostatni weekend marca odbył się w Ostrołęce finał akcji "Tydzień dla Bogusi", które byliśmy współorganizatorem.
Cieszymy się, że nasza wspólna praca dała takie efekty. W ramach zbiórki krwi na rzecz chorej na białaczkę pani Bogusi zebraliśmy prawie 50 litrów. Krew oddało 94 dawców a zgłosiło się ich znacznie więcej. To co mówili pomagając pani Bogusi chwyta za serce. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie, wsparcie i współpracę ostrołęckiemu Centrum Krwiodawstwa ze szpitala w Ostrołęce i PCK oddział w Ostrołęce. Do fundacji DKMS zapisało się 270 potencjalnych dawców szpiku a kwoty zebranych pieniędzy nie da się policzyć gdyż nadal przychodzą wpłaty. Tylko w sobotę wpłaciliście ponad 10000 zł na pomagam.pl aby pomóc pani Bogusi. Dziękujemy Wam za to, że pomagacie i jesteście z nami. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni, że ufacie nam i wspieracie nas w działaniach.
Dziękujemy także naszym niezawodnym dobroczyńcom, sponsorom, partnerom i współorganizatorom: Fundacji DKMS, Fundacja DKMS, właścicielom i personelowi Avalon Club, OSP Ostrołęka, OCK Ostrołęka, Policji oraz urzędowi miasta.. Do gorna wspierających dołączyli: ,Cukiernia-Piekarnia Jacek Romanowski sp.j.Melvit S.A.Galeria BursztynowaRestauracja KugielART Studio Producent Reklam, AutoBenz, Tettsui Security & Cleaning50 styleForma5clubMKS Materiały Ksero Serwis, klub motocyklowy SALAMANDRA. Dziekujemy również zespołom: Zespół Medium OstrołękaStrefa 51 oraz Orkiestra dęta OSP Ostrołęka, które dały fantastyczne koncerty. Za objęcie imprezy patronatem medialnym dziękujemy Radio OkoMoja Ostrołękaeostroleka.plTygodnik Ostrołęcki.
Przypominamy także, że nadal trwają licytacje na grupie licytacje dla Bogusi. Można wystawić i nabyć przedmioty i usługi, zapraszamy.
Na koniec szczególnie pragniemy podziękować Wszystkim zaangażowanym wolontariuszom a przede wszystkim Przyjaciołom i Znajomym rodziny Wilkowskich. Ich zaangażowanie, oddanie i wiara w powrót do zdrowia Bogusi imponuje nam i chwyta za serce. Mając takich ludzi wokół siebie można "przenosić góry". Bogusiu wracaj do zdrowia i do nas. Tak trzymać, działamy dalej. Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!

Zapraszamy do kontaktu

Grupa Ratownicza Nadzieja

Jednostka organizacyjna Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom "Nadzieja"

Telefon alarmowy: 600 100 406

E-mail: biuro@grupanadzieja.pl