Nowa sekcja Nadziei

09.12.2023

Naszą jednostkę odwiedzili funkcjonariusze z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych działający przy Komendzie Głównej Policji w Warszawie. 
Spotkanie odbyło w celu inauguracji nowej sekcji poszukiwawczej - SEKCJA PSÓW POSZUKIWAWCZYCH Grupy Ratowniczej Nadzieja.

Do sekcji należą dwaj nowi wolontariusze - ratownicy Krzysztof Żebrowski i Mariusz Górny. To przewodnicy psów tropiących, którzy są w ciagłym szkoleniu wraz ze swoimi czworonogami. Cykl ten zostanie uwieńczony certyfikacją w międzynarodowym centrum ratownictwa w Niemczech.

Mimo tego, że przewodnicy i psy wciąż się szkolą, to można już było spotkać ich przy bojowych działaniach poszukiwawczych.

Dziękujemy przyjaciołom z Komendy Głównej Policji za współpracę, wymianę doświadczeń oraz profesjonalną pomoc dzięki której możemy się rozwijać. To dzięki nim będziemy działać jeszcze skuteczniej dla dobra drugiego człowieka na najwyższym poziomie. 

Podziękowania należą się też wszystkim tym, którzy wspierają nasza działalność wolontarystyczną oraz samym wolontariuszom za zaangażowanie.

Mariusz Górny i Krzysztof Żebrowski - życzymy sukcesów i witamy oficjalnie na pokładzie Nadziejowej rodziny.
Strona używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.