Szkolenie na życzenie

Oferujemy

szkolenia

, których program oraz zakres organizator może od samego początku dowolnie modyfikować. Czas trwania oraz zakres zajęć teoretycznych i praktycznych możemy dostosować do indywidualnych potrzeb organizatorów.

Do dyspozycji organizatora pozostaje zespół wykwalifikowanych i doświadczonych ratowników medycznych, a także profesjonalny sprzęt medyczny i ratunkowy. Kadra szkoleniowa to wykwalifikowani i zaangażowani pasjonaci ratownictwa medycznego. Dołożą wszelkich starań aby wiedza, którą będą Państwu przekazywać była łatwo przyswajalna i dobrze utrwalona. Zajęcia prowadzą ratownicy medyczni, pielęgniarki lekarze oraz pedagodzy i psycholodzy.

Zajęcia praktyczne odbywają się w grupach max. 6 osobowych. Dzięki temu możliwa jest dokładniejsza praca z kursantem.

Szkolenia przeprowadzamy m.in. w:

  • województwo podlaskie (m.in. Łomża, Białystok)
  • województwo mazowieckie (m. in. Warszawa, Ostrołęka)
  • województwo warmińsko-mazurskie (Olsztyn)
Prowadzimy również

kursy

wyjazdowe na terenie całego kraju. Szkolimy w siedzibach urzędów, firm i instytucji.

Cena kursu jest uzależniona od Państwa potrzeb. Cena jest ustalana indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem formularza lub telefonicznie pod numerem: 606-246-522.

Formularz kontaktowy

Zobacz więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych w powyższym celu Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość jest Grupa Ratownicza Nadzieja (ul. Przykoszarowa 26, 18-403 Łomża). Podanie danych jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes administratora, polegający na konieczności przetwarzania danych w celu udzielenia odpowiedzi. Dane osobowe będą przechowywane przez miesiąc od udzielenia odpowiedzi (w przypadku nienawiązania współpracy). W przypadku nawiązania współpracy Państwa dane mogą być przechowywane dłużej m.in. przez okresy dotyczące realizacji współpracy i wykonanie obowiązków prawnych z nią związanych. Dostęp do Państwa danych osobowych mają upoważnieni pracownicy stowarzyszenia oraz podmiotów obsługujących systemy informatyczne, w których przetwarzane są dane. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących przetwarzania przez Grupę Ratowniczą Nadzieja danych osobowych mogą Państwo skontaktować za pomocą adresu e-mail biuro@grupanadzieja.pl. Przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych; wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Państwa dane osobowe nie są wykorzystywane do profilowania, ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji.
Wyślij wiadomość